středa 27. ledna 2010

Máte problém? Chuck Norris taky!

Nic.

To se přesně děje.

Věci zůstávají pod kontrolou, jen ne pod mojí. Vysoké školy jsou jako hříchy z mládí, a když dojde na placení alimentů, je pozdě začít ho honit bychovi. Dobrým zjištěním je, že izolace v uzavřeném prostoru akorát prohloubí vaše negativní / pozitivní rysy.

Homepage webového prohlížeče hrdě zaobírá adresa freevideo.cz, denní strava se smrskla na tuňáka, tousty, whisku a nealkoholické pivo. Studijní pauzy se přizpůsobují programu televize nova - od 13:00 do 14:00 oběd za doprovodu Cordella Walkera aka Chucka Norrise. Tak nějak mám pocit, že jeho rady typu "Rozeznat jedlou houbu od nejedlé je nesmírně těžké. Proto nejez nic, co najdeš v lese" dosahují de facto filozofických rozměrů a nabízejí řešení, jak prožít bezstarostný a plnohodnotný život.

A čekám na polovinu února jako jeptiška na neposkvrněné početí. Až to přijde, provedu si alkoholický klystýr mozku. Když má totiž člověk pocit, že to s ním jde od desíti k pěti, tak pořád má jistotu, že není nula, nebo nedej bože v záporu. A to je pro dnešek konec mouder, vykradených citátů a parafrází.

1 komentář:

Nora Králičí řekl(a)...

Já už mám dva dny hotovo!!! A v půlce února zase začínám ,o(